Os 6812 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.28 | 1 | |||
Vilsnice | 10.31 | 10.31 | |||
Choratice | 10.34 | 10.34 | |||
Dobkovice | 10.36 | 10.36 | |||
Povrly-Roztoky | 10.39 | 10.39 | |||
Povrly | 10.42 | 10.43 | 1/2 | ||
Neštědice | 10.44 | 10.44 | |||
Mojžíř | 10.46 | 10.46 | |||
Neštěmice | 10.49 | 10.49 | |||
Ústí nad Labem sever | 10.51 | 10.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.55 | 10.57 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Bohosudov | 11.09 | 11.10 | 2 | ||
Proboštov | 11.12 | 11.13 | |||
Teplice v Čechách | 11.16 | 11.17 | 2 | ||
Řetenice | 11.19 | 11.20 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 11.22 | 11.23 | 2 | ||
Duchcov | 11.26 | 11.27 | |||
Želénky | 11.29 | 11.30 | |||
Chotějovice | 11.32 | 11.33 | |||
Bílina | 11.36 | 11.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 11.39 | 11.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 11.43 | 11.44 | |||
Most | 11.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci