R 675 „Říp“ | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + 5xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.24 | 3 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.38 | 6.40 | 3 | ||
Lovosice | 6.56 | 6.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 7.11 | 7.12 | 1/3 | ||
Hněvice | 7.17 | 7.18 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 7.36 | 7.37 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 7.59 | 8.00 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.09 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci