Os 6709 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 12.29 | 3 | |||
Lom u Mostu zastávka | 12.34 | 12.34 | |||
Louka u Litvínova | 12.36 | 12.38 | 5 | ||
Litvínov město | 12.40 | 12.40 | |||
Most-Minerva | 12.46 | 12.46 | |||
Most-Kopisty | 12.49 | 12.49 | |||
Most | 12.55 | 12.57 | 2 | ||
Obrnice | 13.02 | 13.02 | |||
Bečov u Mostu | 13.09 | 13.09 | 2 | ||
Břvany | 13.15 | 13.15 | 2 | ||
Lenešice | 13.21 | 13.22 | 3 | ||
Louny | 13.26 | 13.36 | 3 | ||
Louny střed | 13.39 | 13.39 | |||
Louny město | 13.41 | 13.41 | |||
Jimlín | 13.46 | 13.46 | |||
Opočno u Loun | 13.49 | 13.49 | |||
Touchovice u Loun | 13.52 | 13.52 | |||
Hřivice | 13.54 | 13.59 | 3 | ||
Konětopy | 14.03 | 14.03 | |||
Solopysky | 14.09 | 14.09 | |||
Domoušice | 14.16 | 14.17 | 3 | ||
Mutějovice | 14.22 | 14.23 | 2 | ||
Kounov | 14.28 | 14.28 | |||
Svojetín | 14.34 | 14.35 | 2 | ||
Hořesedly | 14.40 | 14.40 | |||
Chrášťany | 14.44 | 14.45 | 2 | ||
Rakovník | 14.57 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci