Os 6707 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 10.57 | 2 | |||
Obrnice | 11.02 | 11.02 | |||
Bečov u Mostu | 11.09 | 11.09 | 2 | ||
Břvany | 11.15 | 11.15 | 2 | ||
Lenešice | 11.21 | 11.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 11.24 | 11.24 | |||
Louny | 11.26 | 11.36 | 3 | ||
Louny střed | 11.39 | 11.39 | |||
Louny město | 11.41 | 11.41 | |||
Jimlín | 11.46 | 11.46 | |||
Opočno u Loun | 11.49 | 11.49 | |||
Touchovice u Loun | 11.52 | 11.52 | |||
Hřivice | 11.54 | 11.59 | 3 | ||
Konětopy | 12.03 | 12.03 | |||
Solopysky | 12.09 | 12.09 | |||
Domoušice | 12.16 | 12.17 | 3 | ||
Mutějovice | 12.22 | 12.24 | 2 | ||
Kounov | 12.29 | 12.29 | |||
Svojetín | 12.35 | 12.35 | 2 | ||
Hořesedly | 12.40 | 12.40 | |||
Chrášťany | 12.45 | 12.45 | 2 | ||
Rakovník | 12.57 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci