R 653 „Vojtěch Lanna“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.33 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 18.37 | 18.38 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 19.13 | 19.14 | 3 | ||
Olbramovice | 19.23 | 19.23 | 2/3 | ||
Tábor | 19.59 | 20.01 | 2/2 | ||
Soběslav | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 20.27 | 20.29 | 2 | ||
České Budějovice | 21.01 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci