R 642 „Blaník“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + A149 + Bbdgmee236 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 12.57 | IV | |||
Veselí nad Lužnicí | 13.28 | 13.29 | 3 | ||
Soběslav | 13.40 | 13.41 | 2 | ||
Tábor | 13.57 | 13.59 | 3/3 | ||
Olbramovice | 14.39 | 14.39 | 1/2 | ||
Benešov u Prahy | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 15.25 | 15.27 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.31 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci