Os 6402 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 6.18 | 1 vlevo/1 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 6.21 | 6.21 | |||
Otradovice | 6.24 | 6.25 | |||
Stará Boleslav | 6.28 | 6.28 | 3 | ||
Dřísy | 6.32 | 6.33 | 2 | ||
Ovčáry | 6.35 | 6.35 | |||
Všetaty | 6.40 | 6.42 | 2/1 | ||
Malý Újezd | 6.47 | 6.47 | |||
Mělník | 6.50 | 6.51 | 3 | ||
Mělník-Mlazice | 6.54 | 6.54 | |||
Liběchov | 6.58 | 6.59 | 3 | ||
Štětí | 7.04 | 7.04 | 5 | ||
Hoštka | 7.10 | 7.10 | 4 | ||
Polepy | 7.15 | 7.16 | 4 | ||
Křešice u Litoměřic | 7.19 | 7.20 | |||
Litoměřice město | 7.24 | 7.26 | |||
Velké Žernoseky | 7.30 | 7.30 | 3 | ||
Libochovany | 7.35 | 7.36 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 7.47 | 7.48 | 4 | ||
Ústí nad Labem západ | 7.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci