Os 6113 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 18.08 | 2 | |||
Březno u Postoloprt | 18.12 | 18.12 | 2 | ||
Louny město | 18.20 | 18.20 | |||
Louny střed | 18.22 | 18.22 | |||
Louny | 18.25 | 18.33 | 2 | ||
Veltěže | 18.37 | 18.37 | |||
Slavětín nad Ohří | 18.41 | 18.41 | |||
Radonice nad Ohří | 18.44 | 18.44 | |||
Pátek | 18.46 | 18.46 | |||
Koštice nad Ohří | 18.52 | 18.55 | 2 | ||
Křesín | 18.58 | 18.58 | |||
Dubany | 19.02 | 19.02 | |||
Libochovice město | 19.06 | 19.20 | |||
Libochovice | 19.24 | 19.27 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 19.30 | 19.30 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 19.33 | 19.33 | |||
Úpohlavy | 19.39 | 19.39 | |||
Čížkovice | 19.42 | 19.44 | 3 | ||
Sulejovice | 19.48 | 19.48 | |||
Lovosice | 19.53 | 20.01 | 2 | ||
Žalhostice | 20.06 | 20.07 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 20.11 | 20.11 | |||
Litoměřice horní nádraží | 20.14 | 20.16 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 20.21 | 20.21 | |||
Ploskovice | 20.26 | 20.26 | |||
Horní Řepčice | 20.33 | 20.33 | |||
Liběšice | 20.36 | 20.37 | 2 | ||
Úštěk | 20.43 | 20.44 | 3 | ||
Dubičná | 20.51 | 20.51 | |||
Blíževedly | 20.57 | 21.01 | 1 | ||
Kravaře v Čechách | 21.04 | 21.04 | |||
Stvolínky | 21.07 | 21.07 | |||
Zahrádky u České Lípy | 21.15 | 21.15 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 21.23 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci