R 604 „Salubia“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.29 | 4 | |||
Praha-Holešovice | 15.37 | 15.38 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.42 | 16.48 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 17.04 | 17.06 | 2 | ||
Duchcov | 17.13 | 17.14 | |||
Bílina | 17.21 | 17.22 | 2 | ||
Most | 17.32 | 17.33 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 17.45 | 17.46 | |||
Odb Chomutov město | 17.49 | 17.50 | |||
Chomutov | 17.54 | 17.55 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Ostrov nad Ohří | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Karlovy Vary | 18.46 | 18.49 | 1/1 | ||
Chodov | 18.58 | 18.59 | 4 | ||
Sokolov | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 19.24 | 19.25 | 4 | ||
Cheb | 19.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci