Os 5907 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 11.42 | 4 | |||
Hlízov | 11.48 | 11.49 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 11.52 | 11.53 | 2/1 | ||
Církvice | 11.56 | 11.56 | |||
Třebešice | 11.58 | 11.59 | |||
Čáslav | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 12.10 | 12.10 | |||
Golčův Jeníkov | 12.14 | 12.15 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 12.18 | 12.19 | |||
Vlkaneč | 12.26 | 12.26 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 12.29 | 12.30 | |||
Leština u Světlé | 12.34 | 12.34 | 3 | ||
Sázavka | 12.39 | 12.39 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 12.44 | 12.45 | |||
Světlá nad Sázavou | 12.48 | 12.49 | 6 | ||
Pohleď | 12.52 | 12.53 | |||
Okrouhlice | 12.56 | 12.57 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 13.01 | 13.02 | |||
Havlíčkův Brod | 13.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci