Os 5747 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 17.50 | 1/1 | |||
Podhůří | 17.53 | 17.53 | |||
Kunčice nad Labem | 17.57 | 18.01 | 3 | ||
Klášterská Lhota | 18.05 | 18.05 | |||
Prosečné | 18.08 | 18.08 | |||
Hostinné město | 18.11 | 18.11 | |||
Hostinné | 18.13 | 18.14 | 4 | ||
Chotěvice | 18.18 | 18.18 | |||
Pilníkov | 18.23 | 18.27 | 2 | ||
Vlčice | 18.30 | 18.30 | |||
Trutnov-Volanov | 18.34 | 18.34 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 18.38 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster