Os 5737 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrchlabí | 7.50 | 1/1 | |||
Podhůří | 7.53 | 7.53 | |||
Kunčice nad Labem | 7.57 | 8.01 | 4 | ||
Klášterská Lhota | 8.05 | 8.05 | |||
Prosečné | 8.08 | 8.08 | |||
Hostinné město | 8.11 | 8.11 | |||
Hostinné | 8.13 | 8.14 | 4 | ||
Chotěvice | 8.18 | 8.18 | |||
Pilníkov | 8.23 | 8.27 | 2 | ||
Vlčice | 8.30 | 8.30 | |||
Trutnov-Volanov | 8.34 | 8.34 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 8.38 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci