Os 5708 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 10.29 | Chlumecké 1 | |||
Nová Paka město | 10.32 | 10.33 | |||
Nová Paka | 10.35 | 10.35 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 10.43 | 10.43 | |||
Lázně Bělohrad | 10.46 | 10.47 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 10.50 | 10.50 | |||
Ostroměř | 10.57 | 10.58 | 4 | ||
Ohnišťany | 11.03 | 11.03 | |||
Smidary | 11.07 | 11.08 | 3 | ||
Skřivany | 11.11 | 11.11 | |||
Nový Bydžov | 11.14 | 11.14 | |||
Zachrašťany | 11.18 | 11.18 | |||
Luková | 11.21 | 11.21 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 11.26 | 11.33 | |||
Lovčice obec | 11.40 | 11.40 | |||
Slibovice | 11.43 | 11.43 | |||
Běrunice | 11.46 | 11.46 | |||
Městec Králové | 11.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci