Os 5631 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.03 | 1 | |||
Hradec Králové zastávka | 12.06 | 12.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 12.09 | 12.10 | 2 | ||
Blešno | 12.14 | 12.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 12.23 | 12.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 12.27 | 12.34 | 4 | ||
Žďár nad Orlicí | 12.38 | 12.39 | |||
Borohrádek | 12.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci