Os 5629 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 18.03 | 1 | |||
Hradec Králové zastávka | 18.06 | 18.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Blešno | 18.14 | 18.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 18.23 | 18.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 18.27 | 18.32 | 2 | ||
Žďár nad Orlicí | 18.36 | 18.37 | |||
Borohrádek | 18.39 | 18.40 | |||
Čermná nad Orlicí | 18.45 | 18.51 | 1 | ||
Plchůvky | 18.54 | 18.54 | |||
Újezd u Chocně | 18.56 | 18.57 | 3 | ||
Choceň | 19.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci