..: Trasa vlaku Os 5487 - JŘ 2014 :..
Os 5487
Řazení vlaku: Bftn791 + 843  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Turnov   22.42 2/2
  Dolánky  22.46 22.46 
  Malá Skála  22.51 22.51 3
  Líšný  22.53 22.53 
  Železný Brod  22.58 23.01 1
  Semily  23.08 23.09 2
  Nedvězí  23.13 23.13 
  Košťálov  23.18 23.18 2
  Libštát  23.20 23.20 
  Bělá u Staré Paky  23.24 23.24 
  Stará Paka  23.30  Chlumecké 1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster