Os 5487 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 22.42 | 2/2 | |||
Dolánky | 22.46 | 22.46 | |||
Malá Skála | 22.51 | 22.51 | 3 | ||
Líšný | 22.53 | 22.53 | |||
Železný Brod | 22.58 | 23.01 | 1 | ||
Semily | 23.08 | 23.09 | 2 | ||
Nedvězí | 23.13 | 23.13 | |||
Košťálov | 23.18 | 23.18 | 2 | ||
Libštát | 23.20 | 23.20 | |||
Bělá u Staré Paky | 23.24 | 23.24 | |||
Stará Paka | 23.30 | Chlumecké 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci