Os 5463 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 6.33 | Pardubické 1 | |||
Levínská Olešnice | 6.38 | 6.38 | |||
Horka u Staré Paky | 6.42 | 6.42 | |||
Borovnice | 6.47 | 6.47 | |||
Borovnička | 6.51 | 6.51 | |||
Mostek | 6.54 | 7.01 | 1 | ||
Bílá Třemešná | 7.08 | 7.09 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 7.15 | 7.17 | 2 | ||
Žireč | 7.21 | 7.21 | |||
Kuks | 7.24 | 7.24 | |||
Jaroměř zastávka | 7.30 | 7.30 | |||
Jaroměř | 7.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci