Os 5348 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 16.16 | 3 | |||
Holetín | 16.20 | 16.20 | |||
Vojtěchov | 16.24 | 16.24 | |||
Pokřikov | 16.26 | 16.26 | |||
Žďárec u Skutče | 16.33 | 16.43 | 3 | ||
Prosetín | 16.45 | 16.45 | |||
Vrbatův Kostelec | 16.49 | 16.49 | |||
Horka u Chrudimi | 16.55 | 16.55 | |||
Chrast u Chrudimi | 16.59 | 17.01 | 3 | ||
Zaječice | 17.04 | 17.04 | |||
Slatiňany | 17.09 | 17.10 | 4 | ||
Chrudim | 17.14 | 17.15 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 17.17 | 17.17 | |||
Medlešice | 17.20 | 17.22 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 17.25 | 17.25 | |||
Pardubice závodiště | 17.29 | 17.29 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.32 | 17.37 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.40 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci