Os 5314 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 16.08 | 5 | |||
Břevnice | 16.14 | 16.14 | |||
Rozsochatec | 16.19 | 16.20 | 2 | ||
Chotěboř | 16.27 | 16.28 | 3 | ||
Bílek | 16.32 | 16.32 | |||
Sobíňov | 16.35 | 16.35 | |||
Ždírec nad Doubravou | 16.40 | 16.43 | 3 | ||
Stružinec | 16.48 | 16.48 | |||
Vítanov | 16.54 | 16.54 | |||
Hlinsko v Čechách | 16.58 | 17.02 | 3 | ||
Holetín | 17.06 | 17.06 | |||
Vojtěchov | 17.10 | 17.10 | |||
Pokřikov | 17.12 | 17.12 | |||
Žďárec u Skutče | 17.19 | 17.19 | 4 | ||
Prosetín | 17.21 | 17.21 | |||
Vrbatův Kostelec | 17.26 | 17.26 | |||
Horka u Chrudimi | 17.32 | 17.32 | |||
Chrast u Chrudimi | 17.35 | 17.36 | 4 | ||
Zaječice | 17.38 | 17.38 | |||
Slatiňany | 17.43 | 17.44 | 4 | ||
Chrudim | 17.49 | 17.50 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 17.52 | 17.52 | |||
Medlešice | 17.55 | 17.57 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 18.01 | 18.01 | |||
Pardubice závodiště | 18.04 | 18.04 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 18.08 | 18.10 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 18.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci