Os 5306 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 8.13 | 5 | |||
Břevnice | 8.19 | 8.19 | |||
Rozsochatec | 8.24 | 8.25 | 2 | ||
Chotěboř | 8.32 | 8.33 | 3 | ||
Bílek | 8.37 | 8.37 | |||
Sobíňov | 8.40 | 8.40 | |||
Ždírec nad Doubravou | 8.45 | 8.46 | 3 | ||
Stružinec | 8.51 | 8.51 | |||
Vítanov | 8.57 | 8.57 | |||
Hlinsko v Čechách | 9.01 | 9.02 | 3 | ||
Holetín | 9.06 | 9.06 | |||
Vojtěchov | 9.10 | 9.10 | |||
Pokřikov | 9.12 | 9.12 | |||
Žďárec u Skutče | 9.19 | 9.20 | 3 | ||
Prosetín | 9.22 | 9.22 | |||
Vrbatův Kostelec | 9.26 | 9.26 | |||
Horka u Chrudimi | 9.32 | 9.32 | |||
Chrast u Chrudimi | 9.36 | 9.36 | 4 | ||
Zaječice | 9.39 | 9.39 | |||
Slatiňany | 9.44 | 9.44 | 4 | ||
Chrudim | 9.49 | 9.50 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 9.51 | 9.51 | |||
Medlešice | 9.54 | 9.55 | 2 | ||
Staré Jesenčany | 9.58 | 9.58 | |||
Pardubice závodiště | 10.02 | 10.02 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 10.06 | 10.08 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 10.11 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci