Os 5225 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 12.30 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 12.33 | 12.34 | |||
Káranice | 12.37 | 12.38 | 3 | ||
Kratonohy | 12.41 | 12.41 | |||
Dobřenice | 12.44 | 12.45 | |||
Lhota pod Libčany | 12.47 | 12.48 | |||
Praskačka | 12.50 | 12.51 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.57 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci