Os 5213 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 4.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 4.53 | 4.54 | |||
Káranice | 4.58 | 4.59 | 3 | ||
Kratonohy | 5.02 | 5.02 | |||
Dobřenice | 5.05 | 5.06 | |||
Lhota pod Libčany | 5.09 | 5.09 | |||
Praskačka | 5.13 | 5.18 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 5.22 | 5.23 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.26 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci