Os 5151 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hronov | 14.10 | 1 | |||
Velké Poříčí | 14.12 | 14.12 | |||
Náchod-Malé Poříčí | 14.16 | 14.16 | |||
Náchod-Běloves | 14.18 | 14.18 | |||
Náchod | 14.21 | 14.22 | 1/1 | ||
Náchod zastávka | 14.24 | 14.25 | |||
Václavice | 14.30 | 14.31 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 14.36 | 14.39 | 1 | ||
Černčice | 14.43 | 14.44 | |||
Bohuslavice nad Metují | 14.45 | 14.46 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 14.49 | 14.49 | |||
Pohoří | 14.52 | 14.52 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 14.55 | 14.56 | 2 | ||
Očelice | 15.01 | 15.01 | |||
Bolehošť | 15.04 | 15.11 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 15.19 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci