SC 512 „SC PENDOLINO“ | |
Řazení vlaku: 682-Bmpz + 082-Bmpz + 684-Bmpz + 084-Bmpz + 683-BRmpz + 081-Ampz + 681-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 7.11 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 7.17 | 7.19 | |||
Ostrava-Svinov | 7.26 | 7.28 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.13 | 8.15 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 9.27 | 9.28 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 10.27 | 10.40 | 1/1 | ||
Praha-Smíchov | 10.47 | 10.49 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12.06 | 12.08 | 1v | ||
Stříbro | 12.28 | 12.29 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 12.46 | 12.47 | 2/2 | ||
Mariánské Lázně | 12.55 | 12.56 | 2/3 | ||
Cheb | 13.17 | 13.19 | 1 | ||
Františkovy Lázně | 13.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci