Os 5027 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 16.36 | 4 | |||
Pardubice-Pardubičky | 16.38 | 16.39 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 16.41 | 16.41 | |||
Kostěnice | 16.45 | 16.48 | 2 | ||
Moravany | 16.51 | 16.56 | 1/1 | ||
Uhersko | 17.00 | 17.00 | 1 | ||
Sedlíšťka | 17.03 | 17.04 | |||
Zámrsk | 17.07 | 17.07 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 17.09 | 17.09 | |||
Sruby | 17.12 | 17.12 | |||
Choceň | 17.16 | 17.20 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 17.24 | 17.25 | |||
Bezpráví | 17.28 | 17.28 | |||
Ústí nad Orlicí | 17.34 | 17.35 | praľské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 17.37 | 17.37 | |||
Dlouhá Třebová | 17.41 | 17.41 | 2 | ||
Česká Třebová | 17.51 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci