Os 5022 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 6.57 | 3 | |||
Dlouhá Třebová | 7.02 | 7.02 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 7.06 | 7.06 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.09 | 7.10 | praľské/1 | ||
Bezpráví | 7.16 | 7.16 | |||
Brandýs nad Orlicí | 7.19 | 7.20 | |||
Choceň | 7.25 | 7.30 | 2 | ||
Sruby | 7.33 | 7.33 | |||
Dobříkov u Chocně | 7.36 | 7.36 | |||
Zámrsk | 7.38 | 7.45 | 2 | ||
Sedlíšťka | 7.48 | 7.49 | |||
Uhersko | 7.52 | 7.53 | 2 | ||
Moravany | 7.57 | 7.58 | 2 | ||
Kostěnice | 8.01 | 8.01 | 1/3 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 8.05 | 8.05 | |||
Pardubice-Pardubičky | 8.07 | 8.08 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 8.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci