Os 4906 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šakvice | 7.06 | 4 | |||
Popice | 7.09 | 7.09 | |||
Pouzdřany | 7.12 | 7.13 | |||
Vranovice | 7.16 | 7.17 | 1/2 | ||
Žabčice | 7.21 | 7.21 | |||
Hrušovany u Brna | 7.24 | 7.28 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 7.30 | 7.31 | |||
Rajhrad | 7.34 | 7.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 7.37 | 7.38 | |||
Modřice | 7.41 | 7.42 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.49 | 7.53 | II | ||
Brno-Židenice | 7.56 | 7.57 | |||
Brno-Lesná | 8.03 | 8.03 | |||
Brno-Královo Pole | 8.06 | 8.07 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 8.09 | 8.10 | |||
Česká | 8.14 | 8.14 | |||
Kuřim | 8.17 | 8.18 | 3/2 | ||
Čebín | 8.23 | 8.24 | |||
Hradčany | 8.26 | 8.27 | |||
Tišnov | 8.29 | 8.30 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 8.34 | 8.35 | |||
Řikonín | 8.38 | 8.38 | 1/2 | ||
Níhov | 8.42 | 8.43 | |||
Vlkov u Tišnova | 8.47 | 8.47 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 8.50 | 8.51 | |||
Ořechov | 8.54 | 8.54 | |||
Křižanov | 8.59 | 9.00 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 9.05 | 9.06 | 1/2 | ||
Laštovičky | 9.10 | 9.10 | |||
Ostrov nad Oslavou | 9.14 | 9.14 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 9.22 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci