Os 4868 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 7.10 | 3 | |||
Studenec | 7.17 | 7.18 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 7.25 | 7.26 | |||
Třebíč | 7.34 | 7.35 | 1/2 | ||
Třebíč-Borovina | 7.38 | 7.39 | |||
Krahulov | 7.43 | 7.44 | 3 | ||
Okříšky | 7.51 | 7.52 | 1/2 | ||
Číchov | 7.57 | 7.57 | |||
Bransouze | 8.01 | 8.02 | 3 | ||
Dolní Smrčné | 8.04 | 8.05 | |||
Přímělkov | 8.07 | 8.08 | |||
Bítovčice | 8.11 | 8.11 | |||
Luka nad Jihlavou | 8.14 | 8.14 | 3 | ||
Malý Beranov | 8.22 | 8.22 | |||
Jihlava | 8.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci