Os 4839 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zastávka u Brna | 15.56 | 2 | |||
Rosice u Brna | 15.58 | 15.59 | |||
Tetčice | 16.02 | 16.07 | 2 | ||
Omice | 16.10 | 16.11 | |||
Střelice | 16.15 | 16.15 | 2 | ||
Brno-Horní Heršpice | 16.24 | 16.24 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 16.29 | V |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci