Os 4738 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 0.03 | 3 | |||
Brno hlavní nádraží | 23.04 | II | |||
Brno-Židenice | 23.07 | 23.08 | |||
Bílovice nad Svitavou | 23.14 | 23.14 | |||
Babice nad Svitavou | 23.19 | 23.19 | |||
Adamov | 23.22 | 23.23 | 3 | ||
Adamov zastávka | 23.26 | 23.26 | |||
Blansko | 23.32 | 23.33 | 1/2 | ||
Blansko město | 23.35 | 23.36 | |||
Dolní Lhota | 23.39 | 23.39 | |||
Rájec-Jestřebí | 23.42 | 23.42 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 23.45 | 23.45 | |||
Skalice nad Svitavou | 23.50 | 23.51 | 2 | ||
Svitávka | 23.53 | 23.54 | |||
Zboněk | 23.57 | 23.57 | |||
Letovice zastávka | 23.59 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci