Os 4735 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 18.58 | 4 | |||
Letovice zastávka | 19.00 | 19.01 | |||
Zboněk | 19.03 | 19.03 | |||
Svitávka | 19.06 | 19.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 19.09 | 19.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 19.16 | 19.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 19.20 | 19.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 19.23 | 19.23 | |||
Blansko město | 19.26 | 19.27 | |||
Blansko | 19.28 | 19.30 | 2 | ||
Adamov zastávka | 19.36 | 19.37 | |||
Adamov | 19.38 | 19.39 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 19.42 | 19.42 | |||
Bílovice nad Svitavou | 19.47 | 19.47 | |||
Brno-Židenice | 19.53 | 19.53 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.58 | 20.06 | II | ||
Brno-Chrlice | 20.15 | 20.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 20.21 | 20.27 | 2 | ||
Újezd u Brna | 20.29 | 20.30 | |||
Hostěrádky-Rešov | 20.33 | 20.33 | |||
Zbýšov | 20.36 | 20.36 | |||
Křenovice horní nádraží | 20.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci