Os 4727 | |
Řazení vlaku: 650 + 640 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březová nad Svitavou | 14.47 | 3 | |||
Moravská Chrastová | 14.49 | 14.49 | |||
Rozhraní | 14.52 | 14.52 | |||
Letovice | 14.57 | 14.58 | 4 | ||
Letovice zastávka | 15.00 | 15.01 | |||
Zboněk | 15.03 | 15.03 | |||
Svitávka | 15.06 | 15.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 15.09 | 15.12 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 15.16 | 15.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 15.20 | 15.20 | 2 | ||
Dolní Lhota | 15.23 | 15.23 | |||
Blansko město | 15.26 | 15.27 | |||
Blansko | 15.28 | 15.30 | 2 | ||
Adamov zastávka | 15.36 | 15.37 | |||
Adamov | 15.38 | 15.39 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 15.42 | 15.42 | |||
Bílovice nad Svitavou | 15.47 | 15.47 | |||
Brno-Židenice | 15.53 | 15.53 | |||
Brno hlavní nádraží | 15.59 | 16.06 | I | ||
Brno-Chrlice | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 16.21 | 16.22 | 3 | ||
Újezd u Brna | 16.23 | 16.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 16.27 | 16.27 | |||
Zbýšov | 16.30 | 16.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 16.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci