Os 4709 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 6.20 | 4 | |||
Letovice zastávka | 6.23 | 6.23 | |||
Zboněk | 6.25 | 6.26 | |||
Svitávka | 6.29 | 6.29 | |||
Skalice nad Svitavou | 6.32 | 6.38 | 2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.43 | 6.43 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Dolní Lhota | 6.49 | 6.50 | |||
Blansko město | 6.53 | 6.54 | |||
Blansko | 6.55 | 7.00 | 1/1 | ||
Adamov zastávka | 7.06 | 7.06 | |||
Adamov | 7.08 | 7.08 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 7.12 | 7.12 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7.17 | 7.17 | |||
Brno-Židenice | 7.23 | 7.23 | |||
Brno hlavní nádraží | 7.28 | I |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci