Os 4344 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pitín zastávka | 17.11 | ||||
Bojkovice město | 17.15 | ||||
Bojkovice | 17.17 | 17.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 17.48 | ||||
Nezdenice | 17.52 | 3 | |||
Šumice | 17.55 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 17.59 | 18.00 | 4 | ||
Uherský Brod | 18.04 | 18.16 | 3 | ||
Havřice | 18.19 | ||||
Hradčovice | 18.27 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 18.31 | ||||
Vésky | 18.34 | ||||
Kunovice | 18.37 | 18.37 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 18.40 | 18.42 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.48 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci