Os 4338 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 11.42 | ||||
Bojkovice | 11.44 | 11.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 11.48 | ||||
Nezdenice | 11.52 | 3 | |||
Šumice | 11.55 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 11.59 | 12.00 | 4 | ||
Uherský Brod | 12.04 | 12.06 | 3 | ||
Havřice | 12.09 | ||||
Hradčovice | 12.15 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 12.20 | ||||
Vésky | 12.23 | ||||
Kunovice | 12.26 | 12.27 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 12.30 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci