Os 4308 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 10.10 | 2/3 | |||
Popov | 10.14 | 10.15 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 10.20 | 10.21 | 3 | ||
Divnice | 10.23 | 10.23 | |||
Slavičín | 10.26 | 10.27 | 3 | ||
Hostětín | 10.32 | 10.32 | |||
Pitín zastávka | 10.39 | 10.40 | |||
Bojkovice město | 10.44 | ||||
Bojkovice | 10.46 | 10.47 | 2/3 | ||
Záhorovice | 10.50 | ||||
Nezdenice | 10.53 | 3 | |||
Šumice | 10.56 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 11.00 | 11.00 | 4 | ||
Uherský Brod | 11.04 | 11.06 | 3 | ||
Havřice | 11.09 | ||||
Hradčovice | 11.15 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 11.20 | ||||
Vésky | 11.23 | ||||
Kunovice | 11.26 | 11.27 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 11.30 | 11.31 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.37 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci