Os 4127 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 22.48 | IV | |||
Brno-Židenice | 22.53 | 22.56 | |||
Brno-Slatina | 23.01 | 23.01 | 4 | ||
Šlapanice | 23.05 | 23.06 | 4 | ||
Ponětovice | 23.08 | 23.08 | |||
Blažovice | 23.12 | 23.12 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 23.16 | 23.16 | |||
Slavkov u Brna | 23.19 | 23.20 | 2 | ||
Křižanovice | 23.24 | 23.24 | |||
Marefy | 23.27 | 23.27 | |||
Bučovice | 23.30 | 23.30 | 4 | ||
Nevojice | 23.34 | 23.34 | |||
Nesovice | 23.37 | 23.52 | 3 | ||
Brankovice | 23.57 | 23.57 | |||
Nemotice | 0.01 | 0.01 | 3 | ||
Bohuslavice u Kyjova | 0.10 | 0.10 | |||
Kyjov | 0.15 | 0.16 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 0.18 | 0.18 | |||
Vlkoš | 0.22 | 0.23 | 4 | ||
Vracov | 0.27 | 0.27 | |||
Bzenec | 0.30 | 0.31 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 0.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci