Os 4068 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.14 | II | |||
Brno-Židenice | 17.17 | 17.18 | |||
Bílovice nad Svitavou | 17.24 | 17.24 | |||
Babice nad Svitavou | 17.29 | 17.29 | |||
Adamov | 17.32 | 17.33 | 3 | ||
Adamov zastávka | 17.36 | 17.36 | |||
Blansko | 17.42 | 1/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci