Os 3932 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 6.30 | 2 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 6.34 | 6.34 | |||
Jankovice | 6.36 | 6.36 | |||
Dobrotice | 6.38 | 6.38 | |||
Holešov | 6.43 | 6.44 | 3 | ||
Třebětice | 6.49 | 1 | |||
Hulín | 6.53 | 7.03 | 2/3 | ||
Kroměříž | 7.11 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci