Os 3913 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 12.24 | 1/1 | |||
Bezměrov | 12.28 | 12.28 | |||
Postoupky | 12.31 | ||||
Kroměříž | 12.36 | 12.49 | 2 | ||
Hulín | 12.56 | 13.03 | 2/2 | ||
Třebětice | 13.08 | 1 | |||
Holešov | 13.13 | 13.22 | 2 | ||
Dobrotice | 13.26 | 13.26 | |||
Jankovice | 13.28 | 13.28 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 13.31 | 13.31 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 13.35 | 13.37 | 3 | ||
Loukov | 13.41 | 13.42 | |||
Osíčko | 13.46 | 13.50 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 13.54 | 13.55 | |||
Kunovice-Loučka | 13.58 | 13.58 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 14.03 | 14.03 | |||
Branky na Moravě | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Valašské Meziříčí | 14.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci