Os 3889 „Matthias Schönerer“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Bmpz-s + 2xBmpz-l + Bmpvz-l Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 18.06 | II | |||
České Budějovice jižní zastávka | 18.09 | 18.10 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 18.20 | 18.20 | 2 | ||
Velešín město | 18.27 | 18.28 | |||
Velešín | 18.31 | 18.31 | |||
Kaplice | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Omlenice | 18.45 | 18.47 | 2 | ||
Bujanov | 18.49 | 18.49 | |||
Rybník | 18.56 | 18.57 | 1/3 | ||
Horní Dvořiště | 19.04 | 19.05 | 1 | ||
Summerau | 19.12 | 19.14 | 1 | ||
Freistadt [3] | 19.22 | 19.22 | 2 | ||
Lasberg - St. Oswald | 19.28 | 19.29 | 1 | ||
Kefermarkt | 19.32 | 19.32 | 2[4], | ||
Pregarten | 19.42 | 19.43 | 1 | ||
Schloß Haus | 19.47 | 19.47 | 1 | ||
Gaisbach-Wartberg [3] | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Katsdorf | 19.56 | 19.56 | 1 | ||
Lungitz | 20.00 | 20.01 | 1 | ||
St. Georgen a. d. Gusen Hst | 20.05 | 20.05 | 1 | ||
St. Georgen a. d. Gusen | 20.07 | 20.07 | 2 | ||
Pulgarn | 20.13 | 20.13 | 1 | ||
Steyregg | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Linz Franckstraße | 20.20 | 20.21 | 2 | ||
Linz Hbf | 20.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci