Os 3821 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.32 | ||||
Grygov | 16.38 | 2 | |||
Brodek u Přerova | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 16.47 | 16.47 | |||
Přerov | 16.53 | 17.00 | 4 vpravo | ||
Věžky | 17.06 | 17.06 | 1 | ||
Chropyně | 17.12 | 17.12 | 3 | ||
Kojetín | 17.20 | 17.21 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 17.24 | 17.25 | |||
Němčice nad Hanou | 17.28 | 17.29 | 2 | ||
Nezamyslice | 17.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci