Os 3777 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 10.28 | 3 | |||
Třebovice v Čechách | 10.33 | 10.33 | |||
Rudoltice v Čechách | 10.38 | 10.39 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 10.41 | 10.41 | |||
Žichlínek | 10.45 | 10.45 | |||
Krasíkov | 10.48 | 10.48 | |||
Tatenice | 10.50 | 10.50 | |||
Hoštejn | 10.53 | 10.53 | |||
Lupěné | 10.57 | 10.57 | |||
Zábřeh na Moravě | 11.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci