Os 3722 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 11.40 | 3 | |||
Doloplazy | 11.42 | 11.43 | |||
Pivín | 11.47 | 11.47 | 2 | ||
Čelčice | 11.50 | 11.50 | |||
Bedihošť | 11.54 | 11.54 | 2 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 11.58 | 12.00 | 5 | ||
Vrahovice | 12.03 | 12.03 | |||
Kraličky | 12.06 | 12.06 | |||
Vrbátky | 12.08 | 12.09 | 2 | ||
Blatec | 12.13 | 12.14 | 2 | ||
Kožušany | 12.16 | 12.16 | |||
Nemilany | 12.19 | 12.19 | |||
Olomouc-Nové Sady | 12.21 | 12.22 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 12.26 | 12.31 | |||
Štěpánov | 12.39 | 12.39 | 2 | ||
Střeň | 12.43 | 12.43 | |||
Červenka | 12.47 | 12.51 | 2 | ||
Moravičany | 12.57 | 12.57 | |||
Mohelnice | 13.00 | 13.01 | 2 | ||
Lukavice na Moravě | 13.05 | 13.05 | |||
Zábřeh na Moravě | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě zastávka | 13.13 | 13.14 | |||
Postřelmov | 13.17 | 13.18 | 1 | ||
Bludov | 13.20 | 13.21 | 2/3 | ||
Šumperk | 13.27 | 3/5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci