Os 3635 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.21 | ||||
Hlušovice | 15.27 | 15.27 | |||
Bohuňovice | 15.31 | 15.32 | 2 | ||
Štarnov | 15.35 | 15.36 | |||
Šternberk | 15.41 | 15.42 | 2 | ||
Babice u Šternberka | 15.45 | 15.45 | |||
Mladějovice | 15.49 | 15.49 | |||
Újezd u Uničova | 15.54 | 15.55 | 1 | ||
Uničov zastávka | 15.58 | 15.58 | |||
Uničov | 16.03 | 16.08 | 4 | ||
Troubelice | 16.13 | 16.13 | 3 | ||
Troubelice zastávka | 16.17 | 16.18 | |||
Nová Hradečná | 16.20 | 16.20 | |||
Libina | 16.28 | 16.29 | 2 | ||
Hrabišín | 16.35 | 16.36 | |||
Nový Malín | 16.42 | 16.42 | |||
Šumperk | 16.49 | 2B/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci