Os 3432 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.48 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 18.53 | 18.54 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 18.59 | 19.00 | 1 | ||
Horní Suchá | 19.03 | 19.03 | |||
Havířov-Suchá | 19.06 | 19.06 | |||
Havířov | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Šenov | 19.15 | 19.15 | |||
Ostrava-Bartovice | 19.18 | 19.18 | |||
Ostrava-Kunčice | 19.23 | 19.24 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 19.27 | 19.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 19.35 | 19.46 | 3 | ||
Ostrava-Třebovice | 19.49 | 19.49 | 1 | ||
Děhylov | 19.53 | 20.00 | 1 | ||
Jilešovice | 20.03 | 20.04 | |||
Háj ve Slezsku | 20.07 | 20.08 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 20.11 | 20.11 | |||
Mokré Lazce | 20.12 | 20.12 | |||
Štítina | 20.14 | 20.15 | 2 | ||
Opava-Komárov | 20.19 | 20.20 | 1/3 | ||
Opava východ | 20.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci