Os 3424 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.48 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.53 | 14.54 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 14.59 | 15.00 | 1 | ||
Horní Suchá | 15.03 | 15.03 | |||
Havířov-Suchá | 15.06 | 15.06 | |||
Havířov | 15.10 | 15.11 | 2 | ||
Šenov | 15.15 | 15.15 | |||
Ostrava-Bartovice | 15.18 | 15.18 | |||
Ostrava-Kunčice | 15.23 | 15.24 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 15.35 | 15.46 | 3 | ||
Ostrava-Třebovice | 15.49 | 15.49 | 1 | ||
Děhylov | 15.53 | 16.00 | 1 | ||
Jilešovice | 16.03 | 16.04 | |||
Háj ve Slezsku | 16.07 | 16.08 | 3 | ||
Lhota u Opavy | 16.11 | 16.11 | |||
Mokré Lazce | 16.12 | 16.12 | |||
Štítina | 16.14 | 16.15 | 2 | ||
Opava-Komárov | 16.19 | 16.20 | 1/3 | ||
Opava východ | 16.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci