Os 3308 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 8.22 | 2 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 8.28 | 8.30 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 8.33 | 8.33 | |||
Ostrava-Svinov | 8.37 | 8.39 | 3 | ||
Polanka nad Odrou | 8.42 | 8.43 | |||
Jistebník | 8.46 | 8.47 | 1 | ||
Studénka | 8.52 | 8.53 | 2 | ||
Hladké Životice | 8.57 | 8.57 | |||
Suchdol nad Odrou | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Jeseník nad Odrou | 9.05 | 9.05 | |||
Polom | 9.10 | 9.19 | 1/1 | ||
Bělotín | 9.22 | 9.23 | |||
Hranice na Moravě | 9.27 | 9.28 | 3/2 | ||
Drahotuše | 9.31 | 9.32 | 2 | ||
Lipník nad Bečvou | 9.37 | 9.38 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 9.41 | 9.41 | |||
Prosenice | 9.44 | 9.45 | 2 | ||
Přerov | 9.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci