Os 3126 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 7.52 | frýdlantské I/2 | |||
Ostrava-Stodolní | 7.55 | 7.55 | |||
Ostrava střed | 7.56 | 7.57 | 1/1 | ||
Ostrava-Kunčičky | 8.00 | 8.00 | |||
Ostrava-Kunčice | 8.04 | 8.05 | 2 | ||
Vratimov | 8.08 | 8.08 | 3 | ||
Paskov | 8.13 | 8.15 | 1/1 | ||
Lískovec u Frýdku | 8.20 | 8.21 | 4 | ||
Frýdek-Místek | 8.25 | 8.29 | 2 | ||
Baška | 8.33 | 8.33 | 3 | ||
Pržno | 8.38 | 8.38 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 8.43 | 8.46 | 1 | ||
Čeladná | 8.53 | 8.53 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 8.59 | 9.02 | 1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 9.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci