Os 3112 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.52 | frýdlantské I/2 | |||
Ostrava-Stodolní | 20.55 | 20.55 | |||
Ostrava střed | 20.56 | 20.57 | 1/1 | ||
Ostrava-Kunčičky | 21.00 | 21.00 | |||
Ostrava-Kunčice | 21.04 | 21.05 | 2 | ||
Vratimov | 21.08 | 21.08 | 3 | ||
Paskov | 21.13 | 21.15 | 1/1 | ||
Lískovec u Frýdku | 21.20 | 21.21 | 4 | ||
Frýdek-Místek | 21.25 | 21.29 | 2 | ||
Baška | 21.33 | 21.33 | 3 | ||
Pržno | 21.38 | 21.38 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 21.43 | 21.46 | 1 | ||
Čeladná | 21.53 | 21.53 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 21.59 | 22.00 | 2 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 22.08 | 22.16 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 22.18 | 22.18 | |||
Veřovice | 22.26 | 22.27 | 3 | ||
Mořkov hlavní trať | 22.33 | 22.34 | |||
Hostašovice | 22.39 | 22.40 | 4 | ||
Valašské Meziříčí | 22.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2014 platí od 15.12.2013 do 13.12.2014.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci